FirmySukces naszych klientów jest naszym sukcesem

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi specjaliści na rynku pracy 


Znalezienie odpowiedniego pracownika bywa nie lada wyzwaniem. Dlatego chcemy przedstawić Tobie najlepszych specjalistów w Polsce. Sprawdź umiejętności i doświadczenie kandydatów oraz pozyskaj wartościowego pracownika do swojej firmy.

 

 

 Jakość do Ceny

 

Dajemy Ci możliwość promowania swoim ofert pracy, staży i praktyk w konkurencyjnej cenie.  Bądź bardziej widoczny i dzięki temu pozyskuj najlepszych inżynierów w Polsce.

 


Dbamy o wizerunek Twojej firmy


Dobry wizerunek firmy jest bardzo ważny i wie o tym każdy przedsiębiorca. Wizerunek pracuje na siebie i jest znakiem jakości. Daje nowe możliwości promocji oraz wyobrażenie o firmie. Aby Twoje ogłoszenie mogło być wyświetlane tylko pośród poważnych ofert, eliminujemy oferty pracy, które mają charakter urażający uczucia lub są nieetyczne.

 

 


Inteligentny system rekomendacji


Teraz, w ramach systemu rekomendacji będziesz otrzymywać więcej CV dopasowanych do Twoich oczekiwań. System podpowiada kandydatom oferty dopasowane do ich kwalifikacji i umiejętności.

 

 


Wytyczanie ścieżki kariery


Określamy warianty rozwoju oraz poszerzania wiedzy z zakresu kompetencji. Precyzujemy cele oraz to, co może się wydarzyć po określonym czasie pracy. Ścieżka kariery jest przygotowywana z myślą o konkretnym stanowisku i osobie. Aby odnościć sukcesy rynkowe, trzeba zapewnić pracownikom możliwość rozwojowi i samorealizacji. Jedną z korzyści dla firm jest wykwalifikowana kadra, większe zaangażowanie i lojalność pracowników. Właściwie wyznaczona ścieżka kariery może być doskonałą zachętą już na etapie rekrutacji.

 

 


Pomoc ekspertów


W przypadku problemów z obsługą serwisu GoldenEngineers.com nasi eksperci chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania oraz udzielą szybkiej pomocy.Pracuję...